LUMI Osvěžující březová mlha 100ml

Novinka
Značka: LUMI
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem

• Vhodná pro všechny typy pleti
• Určená k tonizaci, dočištění či osvěžení pleti kdykoliv během dne
• Aromaterapeutický povzbuzující účinek


Podle dávné lidové moudrosti je bříza známá jako skvělý stimulátor těla i mysli. Svěží vůně přírodní pleťové vody vás vezme na myšlenkovou procházku v časném ranním březovém háji.

 

Detailní informace

přírodní
100 % čisté složení produktů
Pouze kvalitní přírodní kosmetika s ověřeným složením

Detailní popis produktu

Síla estonské přírody

Osvěžující březová mlha vzniká parní destilaci pupenů břízy domácí. Nastříkejte ji přímo na obličej ve stresujícím pracovním dni nebo horkém letním odpoledni. Stačí okamžik a vaše mysl se znovu probudí.

Pleťová voda je určena pro každý typ pleti včetně přecitlivělé. Bez parfemace a s pH vhodným pro pokožku. Osvěžující březový sprej byl připraven ve spolupráci s Irje Karjus, odborníkem na léčivé rostliny.

Jak mlhu použít

1. Aplikujte pomocí rozprašovače přímo na vyčištěný obličej, díky čemuž vyrovnáte pH pleti a připravíte jí na další péči.
2. Lze použít také k dočištění pleti- nastříkejte mlhu na tampónek a jemně přetřete obličej.
3. Kdykoliv během dne k osvěžení pleti.

Důležité si pamatovat

Produkty LUMI jsou speciální – přírodní, čerstvé a minimálně zpracované, proto je prosím chraňte před přímým slunečním zářením. Produkt spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od otevření. Pokud si v používání uděláte pauzu, uchovávejte přípravek v lednici, abyste trochu prodloužili životnost. Ale samozřejmě, čím čerstvější, tím lepší!

INCI

Betula alba (birch) leaf water, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*

*Certifikované organické suroviny

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BIO-KLINIK_Caroline_Sada_Photography_35 (1)

 

Estonská přírodní kosmetika LUMI je mezinárodně oceňovaná značka, která je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Její výrobky jsou založeny zejména na úžasných vlastnostech nerafinovaného konopného oleje v propojení s nejnovějšími vědeckými výzkumy a poznatky. Jakožto spin-off společnost nejvýznamnější estonské univerzity v Tartu si může dovolit ověřovat účinnost všech svých produktů a konzultovat jejich formulace s předními vědeckými elitami v oboru.

LUMI je jedinečnou a inovativní značkou přírodní kosmetiky, která si zakládá na čistosti původu surovin, jejich maximální čerstvosti, udržitelnosti a lokálnosti. Řídí se heslem, že méně znamená více a tak je složení produktů bez zbytečností v podobě parfemace či silných konzervantů.

Více zajímavostí o značce LUMI se dočtete v tomto článku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz