Konjac houbička s černým uhlím, Kvitok

Konjac houbička s černým uhlím Kvitok je skvělý pomocník pro důkladné a jemné čištění pleti. Pokožku navíc rozjasní a zlepšuje její vzhled. Konjaková houba je biodegradabilní, vhodná pro všechny typy pleti a také pro vegany. Doporučujeme ji kombinovat s čistými rostlinnými oleji nebo čisticími emulzemi/oleji Kvitok.

Před použitím ji stačí namočit ve vodě, čímž získá svou měkkost a hebkost. Je vhodná také pro šetrné mytí celého těla a pro děti

186 Kč
Dostupnost: Skladem
Konjac houbička s černým uhlím, Kvitok

Detailní popis produktu

 

Použití: Namočte houbu do teplé vody, aby změkla a jemně ji vyždímejte. Pro efektivní čištění ji doporučujeme používat s některým z čistících prostředků Kvitok. Jemně přejíždějte krouživými pohyby po pokožce obličeje či celého těla, čímž se pokožka vyčistí, promasíruje a celkově revitalizuje. Po každém použití houbu důkladně opláchněte a nechte uschnout. Po 2 měsících pravidelného používání, případně když se začne rozpadat, je třeba houbičku vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vroucí vodou pro sterilizaci. Po použití ji zavěste na šňůrku, aby mohla volně proschnout. Ztvrdne a scvrkne se.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: