DERMACARE REMINERALIZAČNÍ MAGNESIOVÁ SŮL BEZ ADITIV

Novinka
Značka: Soaphoria
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Skladem

Relaxační magnesiová sůl do koupele je bohatá na čistě přírodní magnesium, které pomáhá uvolňovat napjaté svaly, zlepšuje spánek a podporuje celkovou pohodu. Vhodná pro každodenní použití, soaphoristická magnesiová sůl je dokonalým společníkem pro koupel po náročném dni. Hořčík přispívá k uvolnění svalů a zmírnění svalových křečí, což je ideální po fyzické námaze nebo dlouhodobém sezení. Napomáhá odstraňovat toxiny z těla a podporuje jeho přirozenou očistu. Také pomáhá regulovat hladinu melatoninu, hormonu spánku, a tak podporuje hlubší a kvalitnější spánek. Pravidelné koupele v hořčíkové soli mohou pomoci zmírnit stres a zlepšit náladu. Antioxidační vlastnosti magnézia navíc pomáhají omladit pokožku a zlepšit její vzhled.

Relaxační magnéziová sůl do koupele je vhodná pro všechny typy pokožky a věkové kategorie.

> čistě přírodní složení nedráždí pokožku, právě naopak, poskytují jí bohaté zásoby minerálních látek a podporují její zdraví a obranyschopnost
> magnéziová sůl bez vůně efektivně dodává tělu zásoby hořčíku, které jsou lépe a rychleji absorbovány v porovnání s perorálním užíváním doplňku
> magnesiová sůl je ideálním prostředkem pro doplnění hořčíku do našeho organismu
> soli a solné směsi do koupele jsou ideálním prostředkem pro pravidelnou a navíc výjimečně příjemnou péči o pokožku :)

  > VEGAN MAGNÉZIOVÁ SŮL
  > BEZ PŘIDANÉ VŮNĚ
  > CENNÝ ZDROJ HOŘČÍKU
  > RELAXAČNÍ SŮL DO KOUPELE

Detailní informace

přírodní
100 % čisté složení produktů
Pouze kvalitní přírodní kosmetika s ověřeným složením

Detailní popis produktu

V koloběhu běžných povinností, radostí a starostí častokrát zapomínáme sami na sebe, občas se nám však chvilka nerušeného klidu žádá jako sůl. Právě tehdy je relaxační koupel výborným prostředkem pro odbourání stresu, vytřídění myšlenek či načerpání nové energie. Ukradněte si pro sebe krátkou chvilku a dopřejte si zasloužený pocit výjimečnosti, kdykoli se vám zažádá. Sůl do koupele promění závěr náročného dne v hýčkající zážitek pro vaše tělo i mysl. Ideální je také pro zpříjemnění rutinního koupání a uvolnění unaveného či ztuhlého svalstva. Proměňte svou koupelnu na místo očisty nejen těla, ale i ducha a místo plné pozitivní energie a harmonie těla i duše :)

PROČ NAŠE TĚLO POTŘEBUJE MAGNÉSIUM
Magnézium je pro lidské tělo nesmírně důležitý minerál, který se podílí na několika klíčových biologických procesech:
Energetický metabolismus: Magnesium je nezbytné pro produkci ATP, hlavního zdroje energie v buňkách, což znamená, že je klíčovým prvkem pro energetický metabolismus.
Svalová funkce: Tento minerál hraje klíčovou roli při stahování a uvolňování svalů, čímž pomáhá předcházet svalovým křečím a slabosti.
Nervová funkce: Magnézium reguluje přenos nervových vzruchů mezi mozkem a tělem, čímž podporuje správnou nervovou funkci.
Zdraví kostí: Magnesium je důležité pro tvorbu kostní tkáně a pomáhá udržovat kosti silné a zdravé.
Kardiovaskulární zdraví: Pomáhá regulovat krevní tlak a je důležitý pro zdraví srdce.
Regulace cukru v krvi: Magnesium se podílí na regulaci hladiny cukru v krvi a je důležitý pro prevenci a správu diabetu.
Psychická pohoda: Nedostatek hořčíku může vést k depresi a jiným psychickým problémům. Magnesium má příznivý vliv na náladu a celkovou psychickou pohodu.
Spánek a relaxace: Magnesium podporuje relaxaci svalů a nervového systému a pomáhá regulovat hladinu melatoninu, který je důležitý pro zdravý spánkový cyklus.
Imunitní systém: Magnesium je důležité pro imunitní funkci a pomáhá v boji proti infekcím.
Enzymové funkce: Magnézium je kofaktorem pro více než 300 enzymů v těle, které jsou nezbytné pro různé biologické reakce včetně syntézy bílkovin, svalové a nervové funkce, kontroly hladiny glukózy v krvi a regulace krevního tlaku.

OBSAH
500g

NÁŠ TIP
Nemusíte mít doma vanu na to, abyste si dokázali sůl do koupele užít! Rozpusťte malé množství v lavoríku s teplou vodou a dopřejte zasloužený wellness chodidlům, nebo tímto způsobem připravte upracované ruce na manikúru.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Magnéziovou sůl do koupele můžete kombinovat s kterýmkoli jiným výrobkem Soaphoria, ideálně se však doplňuje s magnesiovým olejem, který se o vaše tělo postará i tehdy, když zrovna nemáte čas dopřát si relaxační koupel.

APLIKACE
Jako koupel: Přiměřené množství solné směsi (cca 100 až 150 g) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Dávka solné směsi na jednu koupel by neměla přesáhnout 450g. Doporučená délka koupele je 15 až 20 minut. Doporučujeme používat maximálně třikrát týdně a po proceduře si dopřát relax.
• Jako koupel nohou: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na 5 litrů vody) nasypte do vody teplé 35-39°C a nechte úplně rozpustit. Ponořte nohy do vody na dobu 15 až 20 minut.
• Jako inhalační roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s vroucí vodou, po vyvinutí páry inhalujte po dobu 10 až 15 minut.
• Jako oplach: Přiměřené množství solné směsi (cca ½ čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou a postižené místo na těle oplachujte pět až šestkrát denně.
• Jako solný roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou, nechte působit 30 minut až 2 hodiny.
• Jako natírací roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou teploty cca. 39°C. Roztokem promočenou houbou natírejte celé tělo dvakrát denně (ráno a večer). Při vysoké horečce natírejte celé tělo. Při nachlazení je vhodné natírat chodidla a dlaně.
• Jako zábal: bavlněnou textilii nebo pyžamu namočte v koncentrovaném solném roztoku, celé tělo včetně končetin zabalte od krku k patám a přikryje teplou dekou, nechte působit 1 až 2 hodiny.
• Jako obklad: Po přípravě solného roztoku ponoříte obvaz a nechte jej nasáknout roztokem. Následně obklad přiložte na postižené místo, zaviňte fólií, resp. ručníkem a nechte působit 1 až 2 hodiny.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Magnesium Chloride

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Soaphoria je jistě ta nejvoňavější přírodní kosmetiky, na kterou jste kdy narazili. Pochází ze Slovenské republiky a je zaměřená na ruční výrobu lokální, kvalitní kosmetiky, která je nabitá jen tím nejlepším, co příroda nabízí.

Výrobky jsou fair trade a nosí mezinárodní certifikát Leaping Bunny, který dosvědčuje netestování výrobků na zvířatech.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz