50ML AHA PEELING V HODNOTĚ 500 KČ K NÁKUPU VÝHODNÝCH LUMI SAD ZDARMA 🎁

Můj příběh

Jmenuji se Dominika a jsem maminkou dvou chlapečků, manželkou a milovnicí přírodní kosmetiky, která si v roce 2021 založila tento e-shop.

 

Moje cesta k přírodní kosmetice ale začala už o něco dříve. Když jsem v roce 2017 čekala prvního syna, začala jsem se přirozeně zajímat o to, jakou kosmetiku budu na své miminko používat. Rychle jsem zjistila, že běžně dostupná kosmetika z drogerie či lékárny nebude to pravé ořechové pro jemnou pokožku novorozence a začala jsem tedy hledat jiné alternativy a čerpat všechny dostupné informace o složení kosmetiky. Nově načerpané vědomosti mi hodně změnily pohled na to, jakými věcmi se doma obklopuji, kolik chemie v běžném životě používám nejen při osobní hygieně, ale také při úklidu. Díky tomu jsem začala tíhnout čím dál více k udržitelnějšímu a ekologičtějšímu životnímu stylu, který šel samozřejmě ruku v ruce s používáním přírodní kosmetiky a drogerie.

Když jsem o pár let později dostala nápad založit si e-shop, věděla jsem, že tohle je to, co mi dává smysl a čemu se chci naplno věnovat. Mou vizí je nabízet kvalitní přírodní kosmetiku, která bude dostupná všem a zároveň chci více šířit informace o tom, proč je dobré dávat si pozor na složení produktů, které používáme.

Zakládám si na osobním přístupu k zákaznicím, a proto je pro mě samozřejmostí nabízet online poradenství a být se zákazníky v úzkém vztahu. Na mém instagramu @lovelyherbscz jsem si za pár let vytvořila skvělou komunitu žen, s kterými sdílím vše ze světa přírodní kosmetiky a drogerie a krapet i ze soukromého života a zákulisí e-shopu, takže pokud byste se mnou byli rádi v užším spojení, ráda se s vámi spojím právě zde. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz