Nakupte novou estonskou značku LUMI nyní v předprodeji s exkluzivní 15% slevou s kódem „LUMI15“. Akce platí pouze od 5.6.-14.6. Datum předpokládaného odeslání objednávky je 26.6.

Růžová voda, 125ml

220 Kč
Skladem

Naše růžová voda vás okouzlí! Snoubí v sobě zázračné vlastnosti vzácné damašské růže a navíc je obohacena o přírodní výtažek z aloe vera pro vyživení pokožky a přírodní glycerin, který udržuje pokožku ještě více hydratovanou. Naše růžová voda vaši pokožku nejen vyživuje a hydratuje, ale taktéž je bohatá na antioxidanty, které vaši pleť chrání proti volným radikálům a tak bojuje proti předčasnému stárnutí Vaší pleti. Také pomáhá uklidnit podrážděnou pokožku, má silné protizánětlivé a antiseptické účinky, díky kterým pomáhá léčit drobné ranky, jizvy či popálení. Navíc je vhodná k dočištění pleti jako tonikum, vyrovnává pH pokožky.  

Pleť tonizuje a hydratuje.
K dočištění pleti - náhrada tonika, vyrovnává pH pleti.
Zklidňuje podrážděnou pokožku a zarudnutí.
K fixaci makeupu.
Použití před olejovou péčí.
Osvěžení pokožky.

 

Růžová voda je získávána parní destilací z drahých okvětních lístků damašské růže a je 100% přírodní a čistá.

 

Detailní informace

přírodní
100 % čisté složení produktů
vzorek
Vzorečky ke každé objednávce

Detailní popis produktu

POUŽITÍ:

Aplikujte pomocí rozprašovače na obličej, tělo či vlasy.

NÁŠ TIP:

Doporučujeme využít naši růžovou vodu v kombinaci s kosmetickými oleji. Před aplikací samotného kosmetického oleje zvlhčete pokožku růžovou vodou, až poté aplikujte olej. Díky tomuto kroku olej neulpí na pokožce, ale krásně se vstřebá. Růžovou vodu také můžete použít k dočištění pleti, k osvěžení pokožky v horkých letních dnech nebo si s ní můžete zafixovat váš makeup.

Složení (INCI): Rosa Damascena Flower WaterGlyceryl caprylate, Aloe Vera extract

Původ a výroba: Egypt

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 11.6.2022
Krásná jemná vůně, asi nejpříjemnější z květinových vod, co jsem zatím zkoušela.
5
L Avatar autora | 10.2.2022
Skvělé po vyčistění pleti :) Na vůni jsem si však musela zvykat. Je na mě trochu silná.
5
L Avatar autora | 14.11.2021
Must have kousek..používám každý den ♥️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz