Balíček péče o pleť/Daily routine starter kit SOLUTION BY KVITOK – SENSITIVE

1 300 Kč
Na objednání
Položka byla vyprodána…

 

Daily routine starter kit obsahuje vše potřebné pro základní péči o pleť v menších zkušebních baleních, která jsou ideální i pro cestování a měla by vydržet cca měsíc a více. Tento balíček SENSITIVE je vhodný pro citlicou, suchou pleť.

Abyste si mohli vyzkoušet opravdu komplexní péči, přidali jsme k nim také vzorky doplňkových produktů – pleťové peelingy, masky a séra. 

 

Chcete-li zlepšit kvalitu své pleti již za 5 minut denně, začněte o sebe pečovat více a věnujte své pleti pár minut navíc. Daily routine starter kit vám v tom pomůže. 

 

Kolekce SENSITIVE je určena pro:

Věk:  do 30 let

TYP PLETI:  normální, suchá a citlivá pleť

ŘEŠENÍ PRO:  zarudnutí, podráždění, suchá „šupinkatá“ místa, „stahování“ pleti, nedostatek hydratace a vlastní ochrany pleti

 

  • balíček vám pomůže snadno a rychle vytvořit a zejména dodržovat správné návyky pro komplexní péči o pleť
  • velikosti balení jsou ideální pro první otestování produktů a také pro cestování
  • celý set je skvělý i jako dárek

Detailní informace

přírodní
100 % čisté složení produktů
vzorek
Vzorečky ke každé objednávce

Detailní popis produktu

Klíčem k pěkné zdravé pleti je PRAVIDELNOST , SYSTEMATICKOST A KOMPLEXNOST .

V neposlední řadě jsou to samozřejmě i produkty, které jsou k pleti „přátelské“, nezatěžují ji a podporují její přirozené funkce.

To, jak pečujeme o své tělo zevnitř, kosmetikou neovlivníme. Pokud to děláme dobře, pokožka díky své samočisticí schopnosti pracuje správně a my reálně potřebujeme k očistě těla jen minimum kosmetických produktů, pleť produkuje méně mazu, není vysušená a dehydrovaná.

Důležité proto je co nejvíce podpořit přirozené funkce naší pokožky . Namísto toho však používáním nesprávných kosmetických produktů přirozené funkce pokožky utlumujeme, a sami si tímto nelogickým chováním přivozujeme mnohé kosmetické nedokonalosti.

Při řešení těchto problémů je vhodná kosmetika opravdu správným pomocníkem, ale většinu práce musíme udělat sami. A právě balíčky péče o pleť jsou ideální pro získání těch správných návyků. Proto jsme vytvořili Daily routine starter kit pro pleťovou kolekci SOLUTION by KVÍTEK 

 

Jelikož jednorázové vzorky produktů nestačí k tomu, abyste zjistili, zda vám nová péče sedne, vytvořili jsme testovací balíčky produktů pro komplexní základní péči o pleť , kterou můžete testovat během několika týdnů.

 

Tento balíček nahrazuje vzorky produktů , protože péče o pleť musí být komplexní a má zahrnovat všechny 3 základní kroky – čištění, tonizaci a hydrataci. Nezahrnuje to totiž jen používání krémů, jak se mnozí mylně domnívají. Z jednoho vzorku krému tak nemáte šanci zjistit, zda je vhodný a pomůže při problémech s pletí, pokud předchozí péče nebyla dostatečná (např. chybí krok čištění pleti), nebo agresivní (narušuje ochranný film kůže – mýdla, micelární vody…).

Vzorky slouží zejména k otestování prvotní reakce pleti, vůně či konzistence produktu a nanášení. Určitě se nedá zjistit po prvním použití, zda produkt vaší pleti vyhovuje, zda dokáže zlepšit její kvalitu, nebo vyřešit a vylepšit nedostatky.

 

K posouzení správné péče o pleť jsou zapotřebí alespoň 3-4 týdny testování produktu, ideálně komplexní produktové řady, aby se jednotlivé produkty doplňovaly svými aktivními látkami a působily synergicky (tedy znásobovaly a podporovaly své účinky) – teprve potom je vidět první výsledky nové péče. Proto je tento balíček vhodný pro otestování a nastavení komplexní a systematické péče.

 

Zajímá vás určitě i to, jak dlouho balíček vydrží .

  • U produktu o objemu 30 ml (čistící olej, gel a pleťová voda) při cca 2-4 pumpičkách/střicích ráno i večer – cca 20 – 25 dní používání v závislosti na produktu.
  • U pleťového krému o objemu 15 ml stačí množství o velikosti menšího hrášku – což představuje cca 30 dní používání.

To je ideální doba k testování.

 

První viditelné rozdíly v kvalitě pleti zvyknou být patrné asi po 3-4 týdnech pravidelného používání. Jelikož každý má jiný typ pleti či jiné problémy vnějšího a vnitřního charakteru, může se to projevit i dříve, případně později.

Za tak krátkou dobu však není třeba očekávat zázraky a určitě ne celkové zlepšení stavu, zvláště pokud jde o problémy vnitřního charakteru projevující se na pokožce, které kosmetika bohužel nedokáže zvenčí reálně řešit, dokáže jen eliminovat důsledky. 

Když se naučíte základy správné péče, poznáte reakce své pleti, pak můžete postupně přidávat, odebírat či zaměňovat produkty tak, abyste našli tu správnou cestu k vytoužené krásné a zdravé pleti.

Daily routine starter kit obsahuje vše potřebné pro základní péči o pleť od SOLUTION BY KVÍTEK® v menších zkušebních baleních, která jsou ideální i pro cestování a měla by vydržet cca měsíc a více. Abyste si mohli vyzkoušet opravdu komplexní péči, přidali jsme k nim také vzorky doplňkových produktů – pleťové peelingy, masky a séra.

Co všechno v balíčku naleznete? 

Komplexní rutinu tvoří následující kroky (každý balíček obsahuje základní produkty podle typu balíčku/pleti): 

Produkty mají velikost 15-30 ml, jsou baleny ve skleněné láhvi/kelímku podle typu produktu.

Vzorky mají velikost 2 ml, jsou baleny v hygienických sáčkových baleních.

V každém balíčku se nachází také manuál správné péče o pleť.

Odličovací a čistící olej (Oil cleanser and make-up remover 2in1 ) – 30 ml

Čistící gel ( Purifying gel cleanser ) – 30 ml

 

Toner ( Soothing face toner ) – 30 ml

Krém ( Soothing face cream ) – 15 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČISTÁ PŘÍRODA – MODERNÍ VĚDA – TRADIČNÍ AROMATERAPIE = to je skutečná přírodní kosmetika SOLUTION by KVITOK®

Dopřejte si profesionální kosmetické ošetření pleti pohodlně v domácím prostředí a skutečné řešení konkrétních problémů díky:

vysokému obsahu aktivních látek s vědecky podloženými účinky
výživným rostlinným olejem a extraktem
aromaterapeutickým účinkem esenciálních olejů
Nejdůležitějším úkolem kosmetických produktů je zachovat co nejdéle její přirozenou hydrataci, poskytnout vyváženou péči pro rychlou regeneraci a zajistit ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Receptury produktů SOLUTION by KVITOK® byly připraveny s ohledem na vaše nejčastější problémy projevující se na pleti a jsou rozděleny do 3 hlavních kategorií - SENSITIVE, BALANCE a WELL AGING, které doplňují produkty vhodné pro všechny typy pleti.

V každém produktu naleznete to nejlepší, co příroda nabízí: výživné rostlinné oleje, rostlinné extrakty či aromaterapeutické účinky esenciálních olejů ve spojení s vědecky podloženými studiemi účinnosti surovin na základě klinických studií.

To vše bez obsahu syntetických parfémů, ropných derivátů a dokonce i bez nutnosti přidání klasických konzervačních látek díky speciálně vyvinuté samokonzervační receptuře. Produkty jsou dermatologicky testovány a schváleny, šetrné k pokožce, obsahují pouze veganské složky a nejsou testovány na zvířatech.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz